• Наші традиції

Прийди-но, Масляна!

/Files/images/SAM_3230.JPG

Ще в сиву давнину люди закликали скоріший прихід Весни. Готували млинці, тому що вони на сонце схожі. Співали пісні, ставали у танок.

А ще влаштовували свята спритності, сили та швидкості.

В нашій школі є ще одна весела традиція - Свято Масляної! Воно проходить з ініціативи кафедри фізичного виховання. В цей день відбувається театралізована міні-вистава, потім класи стають у дружні ланки та йдуть по "станціях". Там діти виконують веселі завдання казкових героїв та отримують винагороди.

Свято завжди додае велого настрою, гарних вражень та, як на нашу думку, прискорює прихід Весни не тільни у наши оселі, а й у наші серця.

/Files/images/SAM_3181.JPG

Традиційні свята на День захисника Вітчизни та 8 Березня.

Вже не перший рік в нашій школі відбуваються подіїї, присвящені чоловічому та жіночому святам.

Не став винятком і цей рік. Традиційно весело та захопливо пройшов "Лицарський турнір". А свято "Міс школи" стало справжнім весняним подарунком не лише для самих дівчат, а й для бабусь, матусь та вчителів.

Ми й надалі будемо шанувати свої традіції та запроваджувати нові.

/Files/images/SAM_3357.JPG

Різдвяні свята

/Files/images/novyj-god-213.gif

Квіти - кращий подарунок до Дня міста

Ще одна приємна та натхненна традиція є в нашому місті. Урочисті події розпочинаються з виставки квітів та квіткових композицій. Авторами цих натхнених робіт є майстри та майстрині загальноосвітніх шкіл, підприємств міста, а також заклади дошкольного виховання дітей.

Ми теж взяли участь у цій події.

Фоторепортаж з виставки квітів дивіться у розділі "Галерея".

Малюнок на асфальті.

Вже в котре відбувся щорічний конкурс малюнків на асфальті, присвячений Дню району та Дню міста.

Учні відображали кольровою крейдою враження від канікул, свої мрії, свою любов до рідного міста.

/Files/images/SAM_3809.JPGМи любимо своє місто!/Files/images/SAM_3810.JPG